Tehnician Automatizari - Centrul Logistic Kaufland Turda (f/m)

405
FULL-TIME
Retail & FMCG
Chisinau
Kaufland

în cadrul Centrului Logistic Kaufland Turda, Sat Mihai Viteazu, nr. 1408

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

Responsabilitățile tale

  • Întreții mentenanța sistemelor tehnice ale clădirii și a sistemelor de transport automatizate
  • Repari defecțiunile electrice și mecanice
  • Asiguri disponibilitatea instalațiilor
  • Respecți termenele și calitatea fiind orientat spre obiectiv
  • Înțelegi procesele specifice departamentului din care faci parte

Profilul tău

  • Pregătire completă în domeniul electrotehnică (școală profesională/certificare electrician sau studii superioare în domeniu)
  • Experiență profesională în mentenanță și întreținerea sistemelor automatizate
  • Cunostințe de bază privind sistemul PLC (reprezintă un avantaj)
  • Disponibilitate de a lucra în schimburi
  • Angajament, flexibilitate și plăcere în munca in echipă

Beneficiile tale
Vei avea sarcini responsabile și interesante într-o echipă dinamică.Beneficiază de o atmosferă de lucru motivantă, caracterizată prin apreciere reciprocă. Pe langă o gamă largă de oportunități de dezvoltare, te așteaptă o remunerație atractivă.

Kaufland
  • Turda