Profile

Manager magazin

Poziții disponibile: 0 poziții
649
FULL-TIME
Alimentară
Linella

Ce oferim:
Ø  Posibilitatea de a lucra într-o comanie de prestigiu, reprezentativă în domeniul comerțului din Moldova;
Ø  Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și foarte bine pregătită, caracterizată prin entuziasm și inițiativă;
Ø  Pachet salarial format din: salariu motivant și bonusuri de performanță;
Ø  Dezvoltare personală și  profesională.

Cerințe:
Ø  Studii superioare finalizate;
Ø  Lider dinamic, cu simțul răspunderii, creativ, capabil să implimenteze stategiile de promovare a companiei;
Ø  Experiența relevantă în domeniul comerțului, de coordonare și supervizare a unei echipe;
Ø  Excelente abilități de interrelaționare, comunicare și negociere;
Ø  Cunoștințe superioare de operare PC (MS Office, 1C);
Ø  Atitudine pozitivă, inițiativă, orientare spre rezultat.

Printre atribuțiile tale:
Ø  Controlul și evaluarea activițății magazinului;
Ø  Organizarea activității magazinului în vederea atingerii obiectivelor de vânzări și performanțelor echipei;
Ø  Aplicarea și urmărirea respectării procedurilor operațional- comerciale;
Ø  Asigurarea structurii optime de personal necesară desfășurării disfuncționalității și în condiții de eficiență a activității magazinului.

Dacă considerați că sunteți  candidatul potrivit pentru această poziție , vă așteptăm în echipa noastră!

Așteptăm CV-urile dvs. pe adresa electronică: job@linella.md, cu mențiunea „Manager magazin”
Ne rezervăm dreptul să contactăm doar persoanele care corespund cerințelor expuse mai sus.

Linella