Profile

Stivuitorist pentru depozit

3174
FULL-TIME
Logistică & Transport
Oradea
H.Essers Oradea

Candidatul ideal

Viitorul nostru coleg ar trebui sa posede:

- atestat stivuitorist
- abilitate de invatare rapida a sistemului de lucru - scanare;
- putere de munca, seriozitate, implicare, precizie si atentie maxima in onorarea sarcinilor de lucru;
- flexibilitate, dinamism (mobilizare/actionare rapida), spirit de echipa;
- obiectivitate in aprecierea problemelor, in analiza situatiilor specifice activitatii care o desfasoara;
- atitudine proactiva, civilizata in relatiile cu superiorii si colegii;
- experienta in lucrul pe echipament de tip reachtruck.

Descrierea jobului

- Efectuarea transporturilor şi manipulării mărfurilor

  Oferim stabilitate, acumulare de cunostinte logistice, posibilitati de avansare si sustinem initiativele, precum si :
- pachet salarial motivant;
- tichete de masa;
- transport asigurat;
- bonusuri de performanta;

  • Oradea