Profile

Inspector Santier

435
FULL-TIME

Responsabilități

Participi ca reprezentant comisie mixtă ISU;

Calculezi daunele provocate de terți în sistemul de distribuție;

Participi la predarea amplasamentului conform avizelor emise de către Delgaz Grid (DEGR);

Identifici lucrări în teren fără avize;

Asiguri suport tehnic deținătorilor de utilități și autorităților locale;

Asiguri corespondența de specialitate privind aspectele tehnice rezultate în urma activităților cu autoritățile locale, firmele de utilități, firme constructoare, Inspectoratul de urgență, Inspectoratul de calitate în construcție.

Calificări

Educaţie necesară: Studii superioare tehnice, specialitatea petrol şi gaze/instalaţii/construcţii civile şi industriale/politehnic; Autorizaţie EGD;

Experienţă practică necesară: Minim 3 ani ca instalator autorizat - EGD;

Cunoştinţe obligatorii cerute de legislaţie: Cunoaşterea prevederilor legislaţiei în vigoare legate de activitatea de distribuţie a gazelor naturale (Normele Tehnice în vigoare, etc.);

Altele: Disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerinţele postului; Deţinător de permis de conducere categoria B; Constituie avantaj deținerea autorizației de diriginte de șantier.

Beneficii

Pachet salarial atractiv;

Premiu de performanţă;

Tichete de masă;

Asigurare privată de sănătate;

Pensie facultativă;

Primă de vacanţă.

Delgaz Grid
  • Bacău