Profile

Referent Resurse Umane Chișinău (f/m)

62
FULL-TIME
Retail & FMCG
Bucuresti
Kaufland

În cadrul departamentului Resurse Umane

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

Responsabilitățile tale

  • Susţii procesul de recrutare a noilor angajaţi și oferi suport managerului de magazin în situaţiile zilnice
  • Informezi noul angajat cu privire la documentele necesare angajării (CIM, dosarul personal), asupra regulamentului intern precum şi orice alte documente stabilite prin procedurile interne şi dispoziţiile legale
  • Operezi în SAP HR evidenţa salariaţilor şi efectuezi modificările survenite (funcţie, salariu, concedii)
  • Coordonezi întocmirea, organizarea şi evidenţa planului de concedii, a evidenţei cererilor şi întocmești situaţiile necesare
  • Înregistrezi şi transmiți în timp util, către sediul central, documentele necesare pentru calculul şi plata salariilor

Profilul tău

  • Experienţă în administrarea documentelor de personal (respectarea termenelor și a confidențialității)
  • Curs Inspector Resurse Umane
  • Cunoștințe bune de limba engleză și rusă
  • Cunoştinţe foarte bune de operare PC (Word, Excel)
  • Abilităţi foarte bune de organizare şi comunicare, lucru în echipă
  • Flexibilitate în vederea desfăşurării activităţii pentru o perioadă determinată în alt oraş

Beneficiile tale

Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre. Pe lângă tichete de masă, asigurări voluntare de sănătate, Kaufland oferă și beneficii ce țin de echilibrul între viața personală și cea profesională.

Kaufland
  • Chișinău