Profile

Junior Recruiter

236
FULL-TIME
Logistică & Transport
Iași
TRANSGOR LOGISTIK

Daca te consideri a fi o persoana dinamica, motivata, competitiva, dornica sa se dezvolte in domeniul recrutarii, echipa din Iasi este nerabdatoare sa îti ofere suportul necesar integrarii tale. De asemenea, ne dorim sa:
- detii excelente abilitati de comunicare, prezentare si persuasiune;
- ai spirit de initiativa, curiozitate si proactivitate;
- fii flexibil si sa ai capacitatea de a gestiona mai multe proiecte de recrutare în paralel;
- fii orientat catre client si catre rezultate.

Responsabilitati

Pasiunea pentru Resurse Umane reprezinta principalul criteriu de selectie!

Responsabilitatile tale în calitate de Junior Recruiter, vor fi:
- identificarea candidatilor conform profilului cerut;
- realizarea screening-ului CV-urilor candidatilor în conformitate cu cerintele postului vizat;
- sustinerea interviurilor de selectie în vederea validarii profilului cautat;
- promovarea oportunitatilor profesionale din cadrul companiei;
- completarea bazei de date si a diferitelor rapoarte de activitate zilnice si saptamânale.

Ce beneficii îți oferim pe lângă pachetul salarial:

·         bonuri de masă și decontarea transportului;

·         abonament medical anual la o clinică privată;

·         formarea și dezvoltarea continuă a competențelor profesionale;

·         loc de muncă stabil și oportunitatea să îți dezvolți carieră într-un mediu de lucru plăcut, alături de o echipă dinamică și profesionistă;