Profile

Sef schimb Mentenanta

361
FULL-TIME
Auto & Automotive
Ghimbav
JOYSONQUIN Automotive Systems Romania SRL

Responsabilitati:

·         Organizeaza si coordoneaza activitatea de intretinere electrica si mecanica pe schimbul atribuit;

·         Planifica, supravegheaza si participa la reviziile periodice ale masinilor, utilajelor si echipamentelor tehnice;

·         Planifica si coordoneaza opririle utilajelor pentru efectuarea mentenantei planificate;

·         Analizeaza si întocmeste rapoarte necesare  referitoare la stationari, intreruperi, defecte etc;

·         Responsabil de asigurarea unui stoc minim de piese schimb pentru masini si utilaje;

·         Stabileste, impreuna cu sectoarele de productie, masuri pentru reducerea timpilor de stationare si a defectiunilor;

 Cerinte:

·         Studii medii sau superioare profil tehnic;

·         Cunostinte Engleza si / sau Germana;

·         Bune cunostinte MS Office;

·         Cunostinte SAP - avantaj

·         Cunostinte de mentenanta a instalatiilor hidraulice si pneumatice;

·         Cunostinte desen tehnic, scheme electrice / mecanice;

·         Bune abilitati de comunicare;

·         Organizare/planificare;

·         Rezolvare de probleme;

·         Conducere;

·         Disponibiliate de a lucra in 3 schimburi.

Oferim:

·         Tichete de masa;

·         Prime;

·         Transport gratuit.