Profile

Sef Atelier

711
FULL-TIME
Auto & Automotive
Ghimbav
JOYSONQUIN Automotive Systems Romania SRL

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Studii medii sau superioare de profil tehnic;
  • Experienta in coordonare echipa - minim 2 ani;
  • Cunostinte limba engleza - nivel mediu;
  • Bune cunostinte MS Office - Excel mediu;
  • Cunostinte SAP - avantaj;
  • Experienta in domeniul automotive reprezinta avantaj;
  • Bune abilitati de comunicare, organizare si planificare;
  • Rezolvare de probleme.

Descrierea jobului

  • Asigura productia in sectorul de lucru atribuit cu privire la numarul de piese, calitatea ceruta, termene stabilite, productivitatea ceruta;
  • Raporteaza in cadrul sedintelor indicatorii stabiliti;
  • Planifica necesarul de personal si propune masurile necesare superiorului;
  • Pregateste si participa activ la auditurile externe;
  • Coordoneaza echipa: planifica necesarul de personal, planificarea de concedii, etc;
  • Participa si initiaza activ imbunatatirea proceselor din atelierul pe care îl conduce;
  • Foloseste eficient resursele (instalatii, masini, material, personal);
  • Ia masuri pentru minimizarea rebuturilor si reducerea remedierilor;
  • Colaboreaza cu colegii din celelalte departamente.

Sef Atelier