Profile

Planificator productie

351
1
FULL-TIME
Auto & Automotive
Ghimbav
Quin

Candidatul ideal

  • Studii superioare cu profil tehnic sau economic;
  • Experienta pe un post similar;
  • Limba Engleza – nivel mediu;
  • Bune cunostinte MS Office;
  • Experienta de lucru in sistemul SAP reprezinta avantaj;
  • Persoana cu inclinatii spre cifre, calcule matematice si statistica;
  • Bun organizator si abilitati de rezolvare a problemelor;
  • Excelente abilitati de comunicare.

Principalele responsabilitati:

  • Coordoneaza fluxurile de productie pentru unul sau mai multe produse;
  • Planifica si prioritizeaza operatiile pentru a asigura maxima performanta si minima intarziere;
  • Determina necesarul de personal, echipament si materii prime pentru realizarea productiei;
  • Programeaza schimburile in conformitate cu necesarul de produs;
  • Monitorizeaza locurile de munca pentru a se incadra la timp si in bugetul alocat;
  • Escaladeaza problemele pentru a minimiza intreruperile;
  • Pregateste si trimite rapoarte de performanta.
Oferim:
  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de masa;
  • Transport gratuit.

Quin