Profile

STIVUITORIST

1493
FULL-TIME
Alimentară
Târgu Mureș
FrieslandCampina Romania

FrieslandCampina este unul dintre cele mai importante grupuri de produse lactate la nivel mondial si detine in Romania marcile: Napolact, Milli, Oke, Completa, Dots.

Pentru locatia noastra din Cluj-Napoca, cautam colegi in departamentul Logistica!

Responsabilitati principale
*Raspunde de gestiunea si buna pastrare de bunuri (produse, marfuri, semifabricate si ambalaje) ale companiei aflate in administrare, folosinta sau detinere.
*Livrarea produselor
* Pregateste marfa in cantitatile si sortimentatia din documentele de livrare;

Cerinte
* Studii medii
* Minim 2 ani experinta profesionala in domeniu (experienta in domeniul FMCG constituie un avantaj)
* Cunostinte privind manipularea si depozitarea produselor alimentare (lactate), practica si igiena muncii
* Cunostinte de gestiune
* Disponibiltate la program in schimburi
* Rezistenta la efort fizic si temperaturi adecvate produselor lactate
* Detinerea de autorizatie de stivuitorist
* Cunostinte de lucru in gestiune cu terminale mobile in sistem informatizat al depozitului (constituie avantaj)

Oferta (bonusuri, beneficii):
Pachet competitiv de compensatii si beneficii, tichete de masa, decontare transport la locul de munca

  • Cluj-Napoca