Profile

SOFER PROFESIONIST PENTRU COMUNITATE

Poziții disponibile: 2 poziții
3179
FULL-TIME
Logistică & Transport
Iași
TRANSGOR LOGISTIK

Candidatul ideal

Posesor permis conducere categoria C+E;
Posesor atestat transport marfuri generale ( atestatul ADR constituie avantaj );
Fara antecedente penale si rutiere grave;
Experienta minima de 6 luni in conducerea autovehiculelor de minim 20T;
Experienta minima de 6 luni in transport de marfuri pe teritoriul CE;
Card pentru tahograf digital;
Seriozitate si responsabilitate si disponibilitate de lucru pentru perioade cuprinse intre 6-8
saptamani pe teritoriul CE

Descrierea jobului

Incadrarea in programul stabilit pentru incarcarea/livrarea marfurilor;
Respectarea timpilor de condus/odihna precum si legislatia rutiera in vigoare;
Eforturi permanente pentru imbunatatirea parametrilor de functionare a auto-ului pe care-l conduce(de exemplu: conduce economic);
Utilizarea in mod optim si incadrarea in normele stabilite de companie in ceea ce priveste resursele necesare activitatii(carburant,anvelope,taxe de drum,etc);
Mentinerea unei comunicari eficiente cu coordonatorul de transport rutier de marfuri;
Predarea la timp a documentelor aferente marfurilor transportate precum si a documentelor specifice activitatii

Pachet beneficii :

 - salariu motivant;
- asigurare medicala la o clinica privata;
- decontare transport;

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la nr. de telefon 0721251852 sau la adresa de e-mail angajari@transgor.com

  • Iași