Profile

ELECTRICIAN

149
FULL-TIME

Studii : Liceale sau profesionale

Limba engleza – nivel mediu –constituie avantaj ;

Experienta : In domeniu reprezinta avantaj

Competente:

Cunostinte tehnice ( electromecanica, electrica, identificarea erorilor pe baza  schemei  electrice, desen tehnic)

Orientare spre rezultat

Orientare spre client

Planificare si organizare

Cunostinte operare PC

Responsabilitati:

Repara si intretine echipamentele din aria de productie, cladire, utilitati astfel incat timpul de oprire sa fie minim

Realizeaza Mentenanta preventiva a echipamentelor conform planificarii

Dezinstaleaza/ instaleaza echipamente in vederea realocarii

Beneficii: Transport gratuit, tichete de masă, bonusuri lunare de performanță, bonuri cadou de sarbatori, card de sanatate, al 13-lea salariu, bonus de fidelitate, posibilități de dezvoltare profesionala, ore suplimentare platite.

ELECTRICIAN
Hirschmann Romania