Profile

Specialist Marketing Comunicare

773
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Reghin
Kastamonu

Candidatul ideal:

Persoană cu inițiativă, proactivă și cu încredere în sine, dinamică, entuziastă, autodidactă și orientată către rezultate.

Persoană stăpână pe sine, energică, cu viziune de ansamblu, care să dea dovadă de profesionalism, încredere, responsabilitate, seriozitate și implicare.

Posedă excelente abilități de comunicare, flexibilitate, lucrează bine atât individual cât și în echipă, capabilă de a lega ușor relații și de a le dezvolta.

Cerinte:

Studii superioare finalizate

Foarte bune cunoștinte de operare PC (Excel, PowerPoint, Word)

Cunoștințe editare grafică - Corel, Photoshop, InDesign – nivel mediu

Experiență in marketing / publicitate / relația cu presa / comunicare

Experiență în organizarea evenimentelor și / sau conferințe

Exprimare fluentă si corectă în limba română și engleză, atât verbal cât și scris

Capacitate de a redacta texte de prezentare produs si diverse articole, în română și engleză

Permis de conducere categoria B

Constituie avantaj:

Experiență în organizarea campaniilor de promovare, conferinte sau alte evenimente de comunicare

Deschidere catre public speaking

Responsabilitati:

Participă la implementarea și dezvoltarea strategiei de marketing a companiei – campanii de promovare, campanii de publicitate, fidelizarea clienților

Stabilește parteneriate de comunicare / marketing

Participă la târguri și expoziții

Se implică activ în realizarea materialelor de promovare pentru produsele companiei – pliante, broșuri, mostre, mostrare, expozoare, website, newslettere, etc.

Oferă suport departamentului de resurse umane în campaniile de recrutare/comunicare, employer branding.

Administrează pagina web a companiei și se asigură de menținerea conturilor de social media (Facebook, Linkedin, Youtube, blog, etc)

Participă la editarea revistei interne a companiei

Organizează evenimente pentru clienți și angajați

Gestionează relația cu furnizorii de servicii și materiale de marketing

Beneficii:

Pachet salarial competitiv

Posibilitate dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie multinationala

Tichete de masă

Tichete cadou pentru diferite ocazii

Asigurare de sanatate, viata si de accidente

Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)

Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă

Cursuri de calificare şi instruire la locul de munca

Transport asigurat pe ruta Tg-Mures-Reghin si retur

Persoanele interesate sunt rugate sa aplice direct pe website-ul companiei kastamonu.ro.

Kastamonu
  • Reghin