Profile

Responsabil Receptie

384
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Reghin
Kastamonu

Cerințe:

  • Studii superioare (domeniul stiinte administrative, economice, etc)
  • Cunostinte de limba engleza nivel de conversatie
  • Abilităti excelente de utilizare PC;
  • Persoană comunicativă, dinamică si entuziastă;
  • Receptivă, cu spirit de inițiativă, responsabilă și atentă la detalii;
  • Reprezintă avantaj: Experință pe o pozitie similara

Responsabilități:

  • Preluarea apelurilor telefonice repartizarea acestora in functie de problema solicitata
  • Preluarea corespondentei
  • Preluarea tuturor mesajelor venite prin telefon si informarea persoanelor cautate in cel mai scurt timp posibil despre persoana care a cautat-o, la ce ora, si daca este posibil, in ce problema
  • Organizarea si planificarea salilor de sedinte in functie de programul anuntat.
  • Intampinarea tuturor invitatilor si indrumarea acestora.
  • Organizarea documentatiilor necesare pentru vizitatori.
  • Primirea si inregistrarea facturilor si distribuirea lor in departamente

Ce oferim?

  • Pachet salarial motivant
  • Tichete de masă;
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii;
  • Asigurare de viață și de accidente;
  • Ajutoare sociale (deces, nașterea copilului);
  • Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă.
  • Cursuri de calificare şi instruire la locul de muncă
  • Posibilitate dezvoltării unei cariere profesionale într-o companie multinațională
Kastamonu
  • Reghin