Profile

Asistent manager

444
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Reghin
Kastamonu
Cerinte:

Ø  Studii superioare (stiinte economice, administrative)
Ø  Abilitati excelente de utilizare MS Office (in special Excel, Power Point)
Ø  Cunostinte foarte bune de limba engleza
Ø  Capacitatea de organizare a timpului, a sarcinilor de servici si de a gestiona task-uri multiple
Ø  Rezistenta la sarcini repetitive si adaptare la sarcini de lucru schimbatoare
Ø  Abilitati de comunicare, gandire analitica, perspicacitate
Ø  Seriozitate, punctualitate, loialitate,
Constituie avantaj:

Ø  Experienta de minim 1 an pe un post similar
Ø  Experienta anterioara intr-o companie multinationala

Responsabilitati:
Organizeaza si coordoneaza activitatea administrativa si de secretariat pentru managementul companiei si directorul general
Coordonează fluxul informaţional asigurându-se ca informaţia ajunge în timp util către persoanele interesate;
 Gestioneaza activitati specifice de secretariat: telefon, e-mail, posta, curier (preluare si transmitere mesaje, redactare corespondenta simpla, raspunde email-urilor care soses,  sortare, distribuire si expediere corespondenta, primire vizitatori), copiere si scanare documente;
Mentine legatura cu colegii care pleaca in calatorii de afaceri si cu partenerii externi care viziteaza compania, in vederea rezervarii de calatorii si a cazarii;
Organizeaza, programeaza si daca este necesar, participa la sedinte
Intocmeste diverse rapoarte si prezentari, sintetizand informatia primita de la colegi, iar daca este necesar efectueaza diverse traduceri in limba engleza
Verifica corectitudininea anumitor documente si se asigura de respectarea procedurilor interne stabilite
 Ofera suport in diverse activitati administrative pentru managementul companiei

Beneficii:
  Pachet salarial competitiv
Tichete de masă
Tichete cadou pentru diferite ocazii
Asigurare de sanatate, viata si de accidente
 Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă
Cursuri de calificare şi instruire la locul de munca
Posibilitate dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie multinationala
Transport asigurat pe ruta Tg-Mures-Reghin si retur
Kastamonu