Profile

Inginer energetician

1370
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Floreni SRL

Descrierea postului:

-          Organizeaza, coordoneaza activitatea sectiei Energetice din cadrul Serviciului Deservite tehnica Abator;

-          Gestioneaza asigurarea continua si optima a: energiei electrice si termice; a sistemelor si retelelor de apeduct, canalizare si gaze.

-          Asigura mentenanta si reparatia oportuna a retelelor din dotare;

-          Optimizeaza si imbunatateste procesele de lucru

Cerintele fata de candidat:

-          Studii superioare de profil;

-          Experienta anterioara intr-o functie similara la intreprinderi de producere de cel putin 3 ani;

-          Cunostinte si abilitati teoretice si practice in domeniul energetic;

-          Abilitati de perfectare corecta a actelor si documentelor de rigoare:

-          Abilitati temeinice de gestionare a echipelor de lucru;

-          Loialitate, perseverenta, onestitate, orientare spre rezultat;

Compania ofera:

-          salariu competitiv

-          pachet social integral

-          transport si alimentatie gratuita

-          activitate intr-o echipa tinara si unita.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail:hr@floreni.com

sau ne pot contacta la numarul de telefon: (022) 66 70 84, 060667349.

Doar candidatii selectati vor fi invitati la interviu!

Floreni SRL