Profile

Operator suport clienţi

Poziții disponibile: 5 poziții
1146
FULL-TIME
Telecom
Chișinău
Moldtelecom

Atribuții de funcție:

recepţionarea apelurilor telefonice ale abonaţilor

acordarea suportului informaţional clienţilor (la telefon)

soluţionarea situaţiilor de ordin comercial

Cerințe față de candidat:

student / absolvent (studii - medii speciale, superioare)

cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator, Microsoft Office (word, excel) nivel mediu

cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă

abilități de analiză și orientare spre rezultat

lucru în echipă;

relaționare și orientare spre client

Ce oferim:

grafic de lucru full time (8 ore) sau part time (4 ore)

stagierea achitată pînă la 2 luni (remunerarea 3700 lei)

pachet atractiv de recompense și beneficii (salariu fix (5700 lei) + bonus lunar în funcţie de rezultate)

training de dezvoltare a abilităților (din contul companiei)

posibilitate de dezvoltare a carierei

angajare oficială cu contract de muncă

lucru în ture

mediu prietenos

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa cariera@moldtelecom.md , menţionînd postul pentru care aplică (postul Operator suport clienţi).

Moldtelecom