Profile

Agent de turism

403

Ești pasionat de călătorii și turism, te atrage organizarea de călătorii de afaceri? Dacă răspunsul tău este un DA răsunător, îți propunem să fii partenerul nostru în asigurarea unui „voyage sans problèmes” pentru angajații și clienții VEO.

Candidatul ideal

Ne-ar plăcea să:

- ai experiență într-o agenție de turism (peste 1 an);

- ai un bun nivel de comunicare în limba engleză (minim B2);
- fii proactiv și organizat, un bun comunicator și bine organizat, orientat spre client și găsire de soluții;

- fii disponibil (ă) pentru training internațional (la Iași) de minimum 2 săptămâni.

Descrierea jobului

- Organizarea de deplasări atât interne cât și externe pentru angajații și clienții VEO (tren, avion, hotel, taxi, decont, etc.);
- Informarea interlocutorilor privind condițiile de cazare și suportul de care beneficiază aceștia pe timpul deplasării;

- Propunerea de noi modalități de organizare a deplasărilor interne și externe pentru a optimiza costurile;
- Negocia/ renegocia contracte cu furnizori noi și existenți pentru cazarea la hoteluri și închirierile de mașini;
- Identificarea de noi furnizori care să satisfacă nevoile de mobilitate ale salariaților.

Și pentru că valorificăm implicarea și dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii:

+ Oportunitatea de a lucra într-o companie multinațională cu sedii în 7 țări;

+ Training international specific activității desfășurate;

+ Pachet care include beneficii financiare și non-financiare;

+ Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;

+ Sală de relaxare. Atunci cand ai o pauză în timpul zilei te poți bucura de o masă de foosball, PlayStation și Green Corner;

+ Vineri tematice și alte activități bazate pe conceptul "Happy people at work".

VEO Worldwide Services
  • Chișinău