Profile

Specialist resurse umane, Chișinău

721
FULL-TIME

Candidatul ideal

Lansăm o provocare persoanelor organizate și dornice să își demonstreze abilitățile în sfera Resurselor Umane  și Administrării de Personal.
Eşti și o persoană atentă la detalii, concentrată pe rezultate şi dornică de perfecţionare continuă? Hai să ne cunoaștem

Ne-ar plăcea să ai:

Nivelul mediu de franceza (B1/B2);

- capacitate de organizare și prioritizare task-uri, abilități de comunicare și relaționare, autonomie și spirit de inițiativă;

- disponibilitate pentru deplasări internaționale (ocazional).

 Descrierea jobului

Vei fi responsabil (ă) să:

- pregătești documentele necesare dosarului de personal al angajatului;

- eliberezi documente pentru deplasările angajaților, adeverințe, etc.

- verifici corectitudinea completării pontajelor și a deconturilor;

- realizezi comenzile lunare pentru necesarul din sediu;

- oferi suportul pentru organizarea evenimentelor locale (delegații, prezentări, ședințe și evenimente similare).

 Beneficii:

- formare la nivel internațional;

- pachet care include beneficii salariale și non-financiare;

- reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;

- un loc de munca oficial, sediu modern, situat în centrul orașului;

E-mail: vdumbrava@veoworldwide.com

VEO Worldwide Services
  • Chișinău