Profile

Site Support Specialist Brasov

349

Dacă ești o persoană organizată, perseverentă, obișnuită să lucreze într-un mediu dinamic și provocator, te invităm să te alături echipei Veo!

Responsabilitățile
 tale în calitate de Site Support Specialist, vor fi:

- Pregătirea documentelor necesare dosarului de personal al angajatului;
- Completarea informațiilor în baza de date și eliberarea documentelor pentru deplasările angajaților, adeverințe, etc.
- Verificarea corectitudinii completării pontajelor și a deconturilor;
- Realizarea comenzilor lunare pentru necesarul din sediu;
- Planificarea și organizarea instructajul SSM și a controlului medical de medicina muncii;
- Gestionarea fluxului de documente în sediu (imprimare documente/semnare/arhivare, etc.);
- Oferirea suportului în vederea implementării și asigurării unei bune desfășurări a evenimentelor locale (delegații, prezentări, ședințe și evenimente similare).
- Colaborarea cu departamentele suport (resurse umane, IT, contabilitate, salarizare).

Pentru reușită în această misiune este nevoie de:

- Experiență de lucru în domeniul administrativ sau al administrării de personal;
- Cunoștințe medii de limbă engleză (minim B1);
- Experiență de operare pachet Microsoft Office (preponderent Excel);
- Capacitate de organizare și prioritizare task-uri;
- Abilități de comunicare și relaționare.

Și pentru că valorificăm dorința de a învăța, oferim urmatoarele beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Formare la nivelul companiei;
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei prin acces la oportunități interne, feedback și coaching din partea responsabililor direcți;
- Desfășurarea activității într-o echipă tânără și profesionistă.

VEO Worldwide Services
  • Brașov