Profile

Manager echipa achizitii Brasov

434
FULL-TIME

Candidatul ideal

Hai să dezvoltăm împreună o nouă echipă de buyeri în Brașov!

Abilitățile antreprenoriale îți vor fi utile să fii liderul care inspiră și conduce o echipă și implicit un business spre succes.

Ne-ar plăcea să ai:

- experiență de minim 1 an în coordonarea de echipe şi în lucrul pe bază de obiective atât cantitative cât şi calitative;

- nivel mediu-avansat de limbă engleză (minim B2);

- reale abilități de adaptare, leadership, implicare, entuziasm, ambitie, dinamism și bune abilități de organizare.

Descrierea jobului

În calitate de Manager echipă achiziții principalele misiuni vor fi:
- Asigurarea unui management de proximitate pentru o echipă de achizitori;
- Recrutarea, formarea, evaluarea și supervizarea echipei din subordine;

- Asigurarea transferului de task-uri către membrii echipei şi suportul în rezolvarea problemelor;
- Analiza rezultatelor și propunerea de acțiuni pentru atingerea obiectivelor/ tagetelor  stabilite.

Și pentru că valorificăm implicarea și dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii:

- Benefit - platforma online pentru beneficii – reduceri magazine, activități sportive, asigurări medicale, seven cards etc;

- Pachet care include beneficii financiare și non-financiare;

- Sistem de bonusare în funcție de performanță;

- Training inițial și periodic specific activității desfășurate;
- Feedback și coaching din partea responsabililor direcți;
- Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes.

VEO Worldwide Services
  • Brașov