Profile

TEHNICIAN CURENȚI SLABI

Poziții disponibile: 2 poziții
187
FULL-TIME
Retail & FMCG
Iași
Iulius

Descrierea postului:

Necesită cunoştinţe în următoarele arii de activitate:
- reţele de voce - date (telefonie şi TV);
- instalaţii control acces/ detecţie şi semnalizare incediu;
- sisteme de efracţie;
- sisteme de sonorizare şi evacuare în caz de situaţii de urgenţă;
- comandă automată a instalaţiilor;
- comandă motoare (convertizoare şi comandă convertizoare);

Cerinţe:
- şcoală profesională, calificare în domeniul electrotehnic/ automatizări;
- experiență minim 1 an în domeniu;
- capacitate de planificare şi organizare;
- dexteritate şi precizie motorie;
- spirit de observaţie;
- inițiativă în realizarea diverselor sarcini și acțiuni;
- Program de lucru în ture: 12h/24h, 12h/48h.

Se oferă:
-  Pachet salarial parte fixă, tichete de masa și spor de weekend / noapte.
Detalii și contact:
Ne poți contacta la: 0733 480 290
CV-ul il poți trimite la adresa: recrutare.is@iuliusmall.com

Iulius