Profile

ELECTRICIAN

Poziții disponibile: 4 poziții
188
FULL-TIME
Retail & FMCG
Iași
Iulius

Descrierea postului:

-        Realizarea mentenanței preventive asupra tuturor elementelor de instalații electrice din gestiune (grupuri electrogene, surse UPS, circuite, tablouri electrice, baterii de compensare, șine de curent, aparataj, corpuri de iluminat etc.);

-        Rezolvarea operativă a  comenzilor de lucrări venite din sistem;

-        Executarea oricăror lucrări de instalații electrice necesare societății;

-        Sesizarea, preluarea, rezolvarea și/sau raportarea, conform competenței, a oricăror anomalii.

Cerințe:

-        Studii profesionale de specialitate;

-        Cunoștințe temeinice de specialitate;

-        Autorizația ANRE constituie un avantaj;

-        Apt pentru lucrul la înălțime;

-        Program de lucru in ture: 12h/24h, 12h/48h.

Condiții:

-  Pachet salarial parte fixă, tichete de masa și spor de weekend / noapte.

Detalii si contact:

Ne poți contacta la:  0733 480 290

CV-ul il poti trimite la adresa: recrutare.is@iuliusmall.com

ELECTRICIAN
Iulius