Profile

Mecanici si Electricieni

Poziții disponibile: 8 poziții
268
FULL-TIME
Auto & Automotive
Ghimbav
JOYSONQUIN Automotive Systems Romania SRL

Cerinte:

-Studii medii de profil: electric/electrotehnic, repectiv mecanic;

-Autorizare electrician (pentru acest post);

-Experienta in interventii/reparatii masini si utilaje industriale (de preferat industria de automotive);

-Cunostinte de automatizari/electronica (Electrician);

-Citire/ interpretare schite/scheme electrice/electronice (Electrician) ;

-Cunostinte de pneumatica/hidraulica (Mecanic).

-Disponibilitate pentru munca in 3 schimburi

Responsabilitati:

-Execută lucrări de întreţinere si reparatii a utilajelor şi instalaţiilor d.p.d.v electric si mecanic, conform cartii tehnice;

-Comunica necesarul de materiale (scule, piese de schimb, etc.)

-Localizeaza greselile, defectele, analizeaza cauzele ;

- Initiaza procesul de inlocuire preventiva de piese;

-Participa la punerea in functiune a masinilor si utilajelor.

-Este raspunzator de predarea masinii/utilajului in stare functionala catre productie.

 Oferim:

- tichete de masa

- prime

- transport gratuit