Profile

Sef Atelier Calitate

317
1
FULL-TIME
Auto & Automotive
Ghimbav
Quin

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Studii superioare - profil tehnic avantaj;
  • Cunostinte limba engleza - nivel mediu;
  • Experienta pe control analiza;
  • Cunostinte specifice de post: 8D Raport, 5Why, Ishikawa, etc;
  • Bune cunostinte MS Office;
  • Bune abilitati de comunicare, scolarizare, organizare si planificare;
  • Coordonare;
  • Rezolvare de probleme.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Analizeaza defectele principale impreuna cu toate departamentele implicate, stabileste masuri corective si preventive;
  • Efectueaza analiza greselii pentru eventuale reclamatii primite de la client, impreuna cu toate departamentele implicate;
  • Evalueaza si decide cu privire la piesele declarate neconforme de catre productie sau departamentele indirect implicate in procesul de productie;
  • Scolarizeaza personalul din productie cu privire la standardul de calitate;
  • Coordoneaza personalul din subordine.

Quin