Profile

Bucatar

Poziții disponibile: 3 poziții
2804
FULL-TIME
Hoteluri & Restaurante
Bucuresti
RIN Hotels

RIN Hotels, lant hotelier de 4 stele din Bucuresti, recruteaza Bucatari:

Cerinte:

Calificare profesionala în meseria de bucătar
Experienţă în domeniul gastronomiei
Cunoaştinte despre procesele tehnologice de preparare a alimentelor
Persoană organizata, energică, cu spirit de echipa, disponibil/ă la un program de lucru flexibil (ture)

Responsabilitati

Prepară specialitatile culinare din reţetarul unităţii conform standardelor interne (pentru restaurant à la carte, evenimente private şi corporate);
montează preparatele înainte de servire, monitorizează îndeplinirea standardelor HACCP (etichetare, curăţenie etc),
verifică şi respectă zilnic fişa de producţie (fişa de evenimente, bufete).
Beneficii:
- posibilitate de cazare
- tichete de masa
- prime de sarbatori
- petreceri de Craciun pentru angajati si copii acestora
Bucatar
RIN Hotels
  • Bucuresti