Profile

Ospatar

Poziții disponibile: 3 poziții
2871
FULL-TIME
Hoteluri & Restaurante
Bucuresti
RIN Hotels

Hotelul RIN Grand si RIN Central angajeaza in Bucuresti:

  • OSPĂTAR MIC-DEJUN:

Disponibil/disponibilă pentru ture de dimineaţă (06:00 - 15:00)

Experienta si calificare profesionala in meseria de ospatar

Cunoasterea limbii engleze - nivel conversational

Abilitati foarte bune de relationare si comunicare cu clientii

Responsabilitati: Participa la pregatirea restaurantului pentru servierea micului dejun, efectueaza mise-en-place-ul meselor si al mobilierului in sala de servire, debaraseaza si aranjeaza mesele inainte de sosirea clientilor, se asigura ca spatiul de lucru este mentinut curat si ingrijit in permanenta.

  • OSPATAR BANQUETING sau COLABORATOR (part-time):

Experienţa si calificare profesională în meseria de ospătar

Cunoaşterea limbii engleze

Abilităţi foarte bune de relaţionare şi comunicare cu clienţii

Disponibil/disponibilă pentru a lucra în weekend-uri la evenimentele festive desfăşurate în hotel (conferinţe, congrese, nunţi, botezuri, petreceri private etc.)

Responsabilitati: Efectuează mise en place-ul în restaurant sau pregăteşte setup sala conform fişei de eveniment, intâmpină clienţii şi preia comenzile într-o manieră profesională, oferă servicii ireproşabile clienţilor.

Beneficii:

- posibilitate de cazare

- tichete de masa

- prime de sarbatori

- petreceri de Craciun pentru angajati si copii acestora, etc.

Ospatar
RIN Hotels
  • Bucuresti