Profile

Camerista hotel

Poziții disponibile: 5 poziții
2896
FULL-TIME
Hoteluri & Restaurante
Bucuresti
RIN Hotels

RIN Hotels, lant hotelier de 4 stele din Bucuresti, recruteaza personal pentru departamentul de curatenie.

Cerinte:

  • persoana activa, meticuloasa, ordonata si responsabila;
  • usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor
  • rezistenta la sarcini de lucru repetitive
  • persoana ordonata, muncitoare, riguroasa si responsabila;
  • experienta pe un post similar reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:

  • efectueaza curatenia unui numar de spatii de cazare conform standardelor impuse de hotel;
  • verifica stocul de produse si functionalitatea obiectelor din dotarea camerei si semnaleaza catre guvernanta eventuale lipsuri sau defectiuni;
  • completeaza cu responsabilitate si corectitudine rapoartele de consul si cele de efectuare a curateniei.
Beneficii:
- posibilitate de cazare
- tichete de masa
- prime de sarbatori
- petreceri de Craciun pentru angajati si copiii acestora
- program de lucru in ture (2 zile lucrate cu 2 zile libere), etc.

RIN Hotels