Profile

Casier in sala de comer

714
FULL-TIME
Alimentară
Linella

·        Îți place să lucrezi în comerț și îți dorești să înveți cât mai multe despre retail?

·        Îți place să lucrezi cu clienții?

·        Îți doreșți un loc de muncă stabil?

·        Ești o persoană corectă, dinamică și comunicativă?

·        Ai spirit de inițiativă?

Dacă ai răspuns ,, Da,, la întrebările de mai sus, alătură-te echipei noastre la postul de:

Casier în sala de comerț

Candidatul ideal:

         Studii medii sau de calificare în domeniu- preferabil;

         Experiența anterioară în comerț, constituie un avantaj;

         Orientare și deschidere către client;

         Responsabilitate și seriozitate;

         Dinamism și proactivitate;

         Flexibilitate și orientare către lucrul în echipă;

Descrierea postului:

         Îndeplinirea corectă a  sarcinilor delegate;

         Cunoașterea și promovarea produselor comercializate în cadrul rețelei;

         Răspunderea tuturor solicitărilor venite din partea clienților privind detalii despre produse, prețuri, etc.;

         Contribuirea la asigurarea unei imagini plăcute a companiei;

         Asigurarea ordinii și curățeniei spațiului de lucru;

         Manifestarea de amabilitate și promptitudine în relația cu clienții;

Beneficii:

         Salariul competitiv;

         Posibilitatea de a lucra în proximitatea domiciliului;

         Posibilități reale de dezvoltare profesională și oportunități de promovare;

         Programe de instruire și inducție în companie.

Dacă te-am intrigat, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail: job@linella.md, indicând în tema scrisorii poziția pentru care aplici.

Toate aplicațiile vor fi analizate, iar candidații care vor corespunde profilului căutat vor fi contactați direct pentru interviu.
Vă mulţumim!

Linella