Profile

Specialist SMM (Social Media Marketing)

2804
FULL-TIME
Publicitate & Marketing & Media
Chișinău
Jurnal TV

Responsabilități:

·        Elaborarea strategiei de promovare în mediul digital

·        Crearea campaniilor de publicitate pe Social Media, Google Ads

·        Managementul Campaniilor Digitale

·        Cunoașterea Goolge Analytics

Cerințe:

·         Experiență de lucru în domeniul Digital Marketing

·         Cunoștințe în domeniul tehnologiilor Digital Marketing

·         Cunoașterea instrumentelor de monitorizare și de analiză WEB

·         Cunoașterea principiilor de design graphic (PhotoShop, CoralDraw ect.)

·         Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză (basic)

·         Abilități de comunicare, verbală și scrisă

Oferim:

·        Training-uri specializate

·        Orar de lucru: luni-duminică, flexibil

·        Salariu stabil

·        Oportunități deschise pentru dezvoltare personală și autorealizare.

Jurnal TV