Profile

Referent economic

1259
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Reghin
Kastamonu

Cerinte:

Studii superioare de specialitate in domeniul financiar-contabil;
Operarea cu usurinta a pachetului Microsoft Office, in special in Excel;
Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
Persoana capabila sa prioritizeze sarcinile si sa respecte termenele limita. Organizata si atenta la detalii;
Constituie avantaj – Experienta profesionala in domeniu

Responsabilitati

Procesarea tranzacţiilor în numerar efectuate din contul de casă şi verificarea documentelor justificative ca să se asigure că toate tranzacţiile în numerar sunt postate şi verificate cu documentul justificativ corespunzător;
Asigurarea respectării termenelor limită şi a celor legislative;
Arhivarea documentelor financiar-contabile ale companiei în conformitate cu prevederile legale.
Inregistrarea in programul informatic a documentelor financiar-contabile: facturi, deconturi de cheltuieli, extrase bancare, etc;
Colaboreaza cu toate departamentele implicate in situatii ce tin de facturi, aprobare si plati;
Realizeaza rapoarte si documente, prezentari, in functie de situatii.

Beneficii:

Pachet salarial motivant
Tichete de masă
Tichete cadou pentru diferite ocazii
Asigurare de sanatate, viata si de accidente
Zile de concediu în plus, in functie de vechimea în muncă
Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
Cursuri de calificare şi instruire la locul de munca
Posibilitate dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie multinationala
Transport asigurat Targu Mures – Reghin si retur

Kastamonu
  • Reghin