Profile

Montator subansamble

Poziții disponibile: 10 poziții
3490
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Sibiu
Odu Romania Manufacturing

Descrierea postului:

 ·         Să respecte planificarea comenzilor;

·         Să identifice corect materialele necesare realizării produsului;

·         Să execute operaţiiile la standarde calitative corespunzătoare;

·         Să cunoască şi să respecte obligaţiile ce ii revin pe parte de comunicare şi înregistare a datelor;

·         Să cunoască şi să respecte modul de folosire a echipamentelor de măsurare şi monitorizare, dacă operaţia la care lucrează necesită acest lucru.

Cerinţe:

·         Studii: minim 10 clase;

·         Dexteritate și vedere bună;

·         Disponibilitate de lucru în schimburi (2,3 schimburi);

·         Seriozitate, flexibilitate, responsabilitate și spirit de echipă;

·         Experiență în producție constituie un avantaj.

Beneficii :

  • Acces la programe de dezvoltare profesională;
  • Sistem de compensare a ideilor de îmbunătățire;
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut, cu un colectiv tânăr şi ambiţios ;
  • Pachet de beneficii non-financiare.

  • Sibiu