Profile

Responsabil Sanatate si Securitate in Munca

964
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Reghin
Kastamonu

Cerinţe:

Studii superioare tehnice
Cunoștințe privind legislația în domeniul Sănătății și Securității în Muncă
Experiență în domeniul Sănătății și Securității în Muncă
Cunoștințe foarte bune de utilizare PC
Cunoștințe bune de limba engleză
Abilități de comunicare, organizare și orientare spre rezultate
Atitudine pozitivă, gândire analitică și adaptare la situație
Persoană dinamică, deschisă, cu capacitate de lucru în echipă și spirit de ințiativă
Atenție la detalii în vederea prevenirii/diminuării riscurilor de accident de muncă la nivel de companie

Constituie avantaj:

Curs Inspector în domeniul securitătii și sănătății în muncă 80 ore
Experiență în domeniul Sănătății și Securității în muncă într-o companie de producție

Responsabilităţi:

Identificarea pericolelor și evaluarea riscurilor la locurile de muncă
Elaborarea instrucțiunilor proprii, tematicilor și materialelor de instruire
Elaborarea programului de instruire-testare
Efectuarea instruirilor în domeniul Sănătății și Securității în Muncă
Elaborarea şi implementarea documentaţiilor tehnice legate de Securitate şi Sănătate în Muncă prevăzute de legislația în vigoare
Organizarea și gestionarea întrunirilor periodice legate de comitetul de SSM

Beneficii:

Pachet salarial competitiv
Tichete de masă
Tichete cadou pentru diferite ocazii
Asigurare privată de accidente
Cursuri de calificare şi instruire
Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă

Kastamonu
  • Reghin