Profile

Funcționar administrativ

Poziții disponibile: 4 poziții
5044
FULL-TIME
Servicii & BPO
Sibiu
AZETS
Candidatul ideal

Următoarele competențe sunt necesare :
- Atenție la detalii, precizie
- Nivel: studenți în an terminal sau absolvenți de studii superioare (Economie, Calculatoare sau similar)
- Experiență operare Microsoft Office (Word/Excel/Outlook)
- Experiență în activități similare reprezintă un plus (operare date alfanumerice, procesare texte etc.)
- Disponibilitate 8h/ zi (10-18:30)
- Autodisciplină
- Spirit de echipă

Descrierea jobului:
Vei lucra cu validarea de informații transmise de la centrele de scanare din țările nordice, precum și alte operațiuni de zi cu zi legate de aceste activități. Contractul va fi pe o perioadă determinată de 12 luni cu posibilitate de prelungire.

Următoarele caracteristici personale sunt preferate:
- Motivare și energie
- Dorința și deschiderea de a învăța
- Capacitatea de a respecta termenele
- Capacitatea de a lucra într-un mediu internațional

Beneficii:
- Asigurare de sănătate privată
- Pensie privată(Pilonul III)
- Tichete de masă

CV-urile pot fi trimise la recrutare@azets.com cu specificația "Validare" sau prin acest anunț.

Descrierea Companiei

Azets Insight este lider în furnizarea de servicii outsourcing in Accounting si Payroll în regiunea nordică a Europei, cu peste 3 000 de angajați competenți și dedicați. Ca parte a strategiei de a oferi un cost eficient și servicii de procesare înalt specializate, un Shared Service Center a fost înființat si în România. Inovația este modul de a rămâne partenerul preferat în domeniul nostru. Fiind o companie nordică, ne caracterizeaza un stil de management nordic. Acest lucru înseamnă că vom trata angajații și clienții noștri cu respect, vom construi relații bazate pe încredere și loialitate și vom pune munca în echipă în fața performanțelor personale. Angajații noștri sunt devotați și adaugă valoare organizației. În Azets Insight Romania suntem peste 800 de angajați în departamentele de Validare, Contabilitate și Payroll.

AZETS
  • Sibiu
  • Alba Iulia