Profile

Automatist

Poziții disponibile: 2 poziții
4038
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Reghin
Kastamonu

Cerinţe:

Studii tehnice (Automatică şi Calculatoare /  Electronică / Electrotehnică)
Cunoştinţe în domeniul automatizărilor industriale, automate programabile
(PLC ,comandă numerică,automatizări şi electronice-SIEMENS,SCHNEIDER)
Receptivă, cu spirit de iniţiativă, responsabilă şi atentă la detalii
Capacitate de muncă în echipă

Constituie avantaj:

Cunoştinţe de limba engleză
Experienţă în domeniul automatizărilor

Responsabilităţi:

Asigură funcţionarea sistemelor de automatizare în paramentrii tehnici stabiliţi
Asigură activităţi de mentenanţă a sistemelor de automatizare
Propune soluţii de îmbunătăţire a proceselor
Participă la realizarea lucrărilor de investiţii şi reparaţii din site, pe domeniul electric, AMC – automatizări, la termenele şi standardele de calitate stabilite.

Ce oferim?

Salariu brut conform încadrării
Program de muncă de 8 ore/zi
Ore suplimentare plătite
Spor pentru turele de noapte
Spor pentru flux continuu
Tichete de masă
Tichete cadou pentru diferite ocazii
Hrană rece şi lactate
Asigurare de sănătate
Cursuri de calificare şi instruire
Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
Zile de concediu în plus, conform vechimei în muncă
Pachet salarial competitiv şi alte bonusuri în funcţie de performanţe.

Automatist
Kastamonu
  • Reghin