Profile

Sudor

Poziții disponibile: 15 poziții
2307
FULL-TIME
Recrutare
Cluj-Napoca
Accent Jobs

Pentru companiile colaboratoare din Belgia, cautam persoane care sa aiba experienta in:
Realizarea de sudura autogen, Mig-Mag, Tig, electrica, pentru diferite confectii metalice, din industria auto, alimentara, industria chimica, metalurgica, navala etc.

Descrierea postului

  • Confectionarea si sudarea de utilaje, porti, garduri, scari, balustrade, grilaje, bare, containere, camioane, cisterne, tevi de diferite dimensiuni si materiale.
  • Realizarea de lucrări de montaj a confectiilor metalice, marcare, tăiere, găurire, șlefuire, indoire.
  • Efectuarea de tăiere cu flacara oxiacetilenică/autogen, taiere cu plasma.

Candidatul ideal

  • Cunoasterea sudurii in tevi de inox, otel, aluminiu, fier.
  • Cunoasterea tuturor pozitiilor de sudura, realizarea de sudura verificata cu raze x, ultrasunete, cu lichide penetrante etc
  • Cunoasterea limbii engleze sau franceze la nivel conversational
  • Permisul de conducere categoria B poate fi considerat un avantaj

Beneficii

  •             Un loc de munca într-o companie stabila
  •              Salarizare la standarde belgiene, în funcție de experiență profesionala
  •              Contract de munca belgian cu avantajele aferente: concediu de ohihna plătit, alocație pentru copii, asigurare medicala, al 13-lea salariu
  •              Suport administrativ și suport în ceea ce privește cazarea și integrarea în Belgia
  •              Colaborare stabila și de lunga durata
  •              Decontarea primului transport până în Belgia în valoare de maxim 150€

Sudor
Accent Jobs
  • Belgia