Profile

Tamplar

Poziții disponibile: 10 poziții
312
FULL-TIME
Recrutare
Cluj-Napoca
Accent Jobs

Tâmplăria reprezintă pasiunea și meseria ta în același timp?

Suntem în căutare de tâmplari care să ajute în renovarea monumentelor, dar și în alte proiecte și/sau construcții.

Descrierea postului

  • Renovarea și restaurarea monumentelor
  • Renovarea și restaurarea pieselor din lemn
  • Verificarea vizuala a calitatii
  • Confecţionarea pieselor de mobilier
  • Montarea si demontarea pieselor din lemn

Candidatul ideal

  • Studii medii/calificare profesională
  • Experienţă în domeniu
  • Simţ practic și foarte dezvoltat, îndemânare, precizie
  • Lucru în echipă
  • Carnet de conducere categoria B
  • Comunicați în limba engleză sau franceză  la nivel conversațional

Beneficii

  • Salariu în funcție de orele lucrate și numărul nopților dormite în cabina
  • Decontarea primului transport pana în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră
  • Al 13-lea salariu;
  • Bani de vacanță;
  • Asigurare medicală;
  • Zile legale libere plătite;
  • Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.
Tamplar
Accent Jobs
  • Belgia