Profile

Muncitor la acoperiș

Poziții disponibile: 15 poziții
460
FULL-TIME
Recrutare
Cluj-Napoca
Accent Jobs

Suntem in cautarea unui profesionist pentru companiile colaboratoare din Belgia, cu experienta in munca la acoperisuri inclinate sau plate.

     Candidatul ideal

  • Este necesar să cunoști la nivel conversațional o limbă străină, engleză sau franceză;
  • Să nu ai frică de înălțimi;
  • Să fii profesionist  în acoperișuri, cu experiență demonstrată la alte lucrări.

    Descrierea postului

  • Pregătirea suprafeţei de lucru;
  • Realizarea de acoperisuri de tip sarpanta din lemn;
  • Realizarea izolației acoperisului;
  • Instalarea jgheaburilor și a puțurilor de scurgere;
  • Montarea elementelor de structură, ţigle, panouri, plăci, roofing, EPDM, geamuri de acoperiș;

    Beneficii

  • Un loc de munca intr-o companie stabila
  • Salarizare la standarde belgiene, in functie de experienta profesionala
  • Contract de munca belgian cu avantajele aferente: concediu de odihna platit, alocatie pentru copii, asigurare medicala, al 13-lea salariu
  • Suport administrativ si suport in ceea ce priveste cazarea si integrarea in Belgia
  • Colaborare stabila si de lunga durata
Accent Jobs
  • Belgia