Profile

OPERATORI/PROGRAMATORI CNC BELGIA

Poziții disponibile: 10 poziții
414
FULL-TIME
Recrutare
Cluj-Napoca
Accent Jobs

Candidatul Ideal

  •  Aveti experienta in operarea si/sau programarea diferitelor tipuri de utilaje CNC: freza, strung, masina de indoit, de șlefuit, de stantare sau ati lucrat cu strung/freza conventional
  • Nu aveti nici o dificultate in citirea si interpretarea planurilor si desenelor tehnice
  • Sunteti constient de siguranta la locul de munca
  • Puteti sa lucrati independent, sunteti o persoana autonoma, cu inititativa si spirit de responsabilitate
  •  Vorbiti limba engleza sau franceza la un nivel conversational

Descrierea jobului

  • Cautam programatori / operatori CNC care sa lucreze pe utilaje de îndoire, strunjire, frezare, tăiere, șlefuire, stantare si operatori pentru strung/freza conventionala, pentru companiile colaboratoare din Belgia.Operarea si/sau programarea utilajelor CNC: Siemens, Heidenhain, Mazak, Mazatrol, Trumpf, LVD, Haas etc sau a celor conventional
  • Producerea de componente mecanice si piese, in serii mari sau piese unice, din diferite metale: aluminiu, titan, inox, otel, piatra, plastic etc.
  • Realizarea intregului proces de productie, de la interpretarea desenului tehnic pana la realizarea piesei finite

Beneficii

  • Un loc de munca intr-o companie stabila
  • Salarizare la standarde belgiene, in functie de experienta profesionala
  • Contract de munca belgian cu avantajele aferente: concediu de odihna platit, alocatie pentru copii, asigurare medicala, al 13-lea salariu
  • Suport administrativ si suport in ceea ce priveste cazarea si integrarea in Belgia
  • Colaborare stabila si de lunga durata

Accent Jobs
  • Oostkamp