Profile

Gestionar

1073
FULL-TIME
Farma & Medical
Iași
Arcadia

Candidatul ideal

Cerințe:

- Experiența anterioară în gestiune;
- Cunoștințe utilizare PC (soft dе gestiune);
- Minim studii medii, avantaj cele economice;
- Bun organizator, responsabil;
- Atenție distributivă, foarte atent la detalii, calități manageriale;
- Limba engleză nivel mediu.

Descrierea jobului

Rеsponsabilități:
- Rеcepționeаză cantitativ și cаlitativ mărfurilе și vеrifică/ întocmeștе documеntеle afеrеntе rеcеpțiеi;
- Ține evidеnțа stocurilor prin înregistrarеa intrărilor și ieșirilor de marfă în programul de gestiune;
- Întocmește documentele necesare eliberării din depozit a mărfurilor;
- Verifică situația stocurilor;
- Participă la realizarea periodică a inventarului produselor din depozit;
- Răspunde de bunurile gestionate, precum și de corectitudinea actelor întocmite;
- Efectuează operaţiuni de pregătire a mărfurilor pentru a fi livrate: ambalare, etichetare, scanare;
- Pregătește documentele necesare livrarii;

Beneficii: o echipa dinamică, profesionistă, pachet salarial motivant.

Descrierea companiei

Arcadia - Spitale și Centre Medicale este cea mai mare rețea privată de sănătate din regiunea Moldovei, oferind servicii integrate (spital, policlinică, imagistică medicală) în peste 40 de specialități medicale.

Echipa medicală de elităechipamentele ultramoderne și dotările premium sunt doar câteva din motivele pentru care peste 350.000 de pacienți au ales serviciile Arcadia în cei 8 ani de activitateÎngrijire medicală de cea mai bună calitate, cu grijă, dedicare și respect pentru fiecare pacient! Structura rețelei de sănătate Arcadia:

- Spital Multidisciplinar - patru Centre Medicale (Cicoarei, Sărărie, Moara de Foc și Bucium) - Spital de Cardiologie Intervențională - două Centre de Imagistică Medicală (Cicoarei și Sărărie) - Maternitate - Centru de Medicina Muncii - Punct public de Prim Ajutor

În fiecare lună, la Arcadia au loc peste 12.000 de consultații medicale, 2.000 de explorări imagistice complexe, 400 de intervenții chirurgicale dintre cele mai diverse, peste 60 de proceduri complexe de cardiologie intervențională.

Programările, întrebările, solicitările și nevoile pacienților sunt gestionate de serviciul Call Center (0232 920) și de Biroul de Consiliere Pacienți. info@arcadiamedical.ro |www.arcadiamedical.ro | www.facebook.com/Arcadia.Hospital

Gestionar
Arcadia
  • Iași