Profile

Tehnician mentenanta

431
FULL-TIME
Auto & Automotive
Cisnădie
Swoboda

Descrierea jobului:

·         Executa corect si la timp lucrari de intretinere preventiva si reparatii ale masinilor, utilajelor/ echipamentelor de productie si le mentine in perfecta stare de functionare

·         Evalueaza starea utilajelor si propune actiuni de inlocuire a unor piese in vederea cresterii performantei utilajelor

·         Realizeaza lucrari de pregatire a echipamentelor de productie

·         Participa la verificarea si realizarea comenzilor pentru piesele de schimb si materialele consumabile necesare echipamentelor de productie

·         Executa sarcinile primite conform programului de mentenanta preventiva si corectiva

·         Introduce informatiile referitoare la activitatea curenta in software-ul aferent.

Candidatul ideal:

• Studii medii

• Cunostinte tehnice de mecanica, pneumatica si electronica

• Experienta in munca de minimum 1 an intr-un post similar

• Capacitate de interventie rapida si spontana in rezolvarea de probleme

• Bune abilitati de comunicare si spirit de echipa

• Proactivitate si deschidere catre nou.

Beneficii:

• Pachet salarial atractiv (incluzand tichete de masa, prime de Paste, Craciun, 8   Martie)

• Prima de transport

• Oportunitate de a lucra intr-un mediu competitiv

• Acces la programe de dezvoltare profesionala

• Reduceri/gratuitati la servicii medicale la Centrul Medical Aria.

Swoboda
  • Cisnădie