Profile

VANZARI / SALES

Poziții disponibile: 2 poziții
1164
FULL-TIME
Publicitate & Marketing & Media
Ungheni
Romflag

SC ROMFLAG SRL

Producator de steaguri prin serigrafie cu cele mai moderne si de succes proceduri de imprimare din Romania si un know-how occidental :

ANGAJEAZA : RESPONSABIL VANZARI

Candidatul ideal

Cunoștințe de bază : scris , citit , aritmetică .
Cunoașterea limbii engleze și al unei alte limbi de circulatie internationala constituie avantaj.
Capacitate de convingere și de influențare.
Abilitatea de a dezvolta și de a sustine prezentări.
Abilitatea de a crea, compune și edita materiale scrise.
Abilități puternice de interacționare și comunicare.
Cunoașterea tehnicilor de publicitate și de promovare a vânzărilor.
Menținerea unui aspect profesional și asigurarea unei imagini pozitive a companiei pentru public.
Flexibilitate .
Permis de conducere categoria B .

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:

1. Realizează vânzările companiei în zona alocată .
2. Prezentarea și vânzarea produselor și serviciilor companiei clienților actuali și potențiali.
3. Mentinerea relațiilor comerciale cu clienții actuali .
4. Căutare, contactare clienți noi.
5. Intocmire prezentări, propuneri și contracte de vânzare.
6. Participare la pregătirea materialelor de vânzare și marketing .
7. Identificarea și rezolvarea problemelor clientului.
8. Pregătirea documentelor ce sunt in relație directa cu activitatea comerciala a firmei .
9. Rapoarte de activitate .
10. Alte activități atribuite.

RESPONSABILITĂȚI SUPLIMENTARE

1. Participare la evenimentele de marketing.
2. Urmărirea plăților.
3. Instruirea coelgilor noi

OFERIM :

1. Laptop/calculator
2. Telefon mobil
3. Salariu motivant și bonus după realizări
5. Formare profesionala.

Romflag
  • Târgu Mureș