Profile

CONTROLOR CTC CONFECTII

1198
FULL-TIME
Publicitate & Marketing & Media
Ungheni
Romflag

SC ROMFLAG SRL

Producator de steaguri prin serigrafie cu cele mai moderne si de succes proceduri de imprimare din Romania si know-how occidental .

ANGAJEAZA : CONTROLOR CTC CONFECTII

Cerinte:

-experienta in realizarea de operatiuni ci masini de cusut liniare

-atentie la detalii

-acuitate vizuala si indemanare

Responsabilitati:

-urmareste standardul de calitate pe tot procesul tehnologic (croit, confectionat, ambalat)

-urmareste respectarea fluxului tehnologic/modul de executie al operatiilor conform cu documentatia tehnica si modelul aprobat

-controleaza calitativ si dimensional produsele in faza finala

-intocmeste raportul de calitate

-raspunde de integritatea masinilor si dispozitivelor

-cunoaste bine lucrarile pe care le are de executat

-respecta termenele de efectuare a lucrarilor

Beneficii:

-pachet salarial atractiv

-decont transport

-bonuri de masa

Romflag
  • Târgu Mureș