Profile

Consilier tehnic vanzari

1043
FULL-TIME
Auto & Automotive
Târgu Mureș
Materom

Descrierea si responsabilitatile postului:

  • Identifica produsele auto pe baza cataloagelor de specialitate
  • Proceseaza ofertele si comenzile clientilor din portofoliu, conform standardelor de ofertare si comanda
  • Urmareste realizarea targetului de vanzari

Cerinte:

  • Experienta in domeniul vanzarii de piese auto
  • Cunostinte tehnice in domeniul auto
  • Bune cunostinte de operare PC
  • Deschidere pentru invatare continua
  • Abilitati de comunicare verbala si scrisa

Constituie avantaj:

  • Studiile in domeniul auto
  • Cunoasterea programelor de identificare auto

Beneficii:

  • Contract perioada nedeterminata
  • Training tehnic si comercial specializat
  • Standard de lucru modern
  • Venituri financiare motivante+bonus in functie de performante
  • Tichete de masa
  • Bonusuri pentru recomandari candidati
Materom