Profile

Consultant Servicii Clienti

Poziții disponibile: 0 poziții
2471
2
FULL-TIME
Telecom
Oradea
DIGI | RCS & RDS

Candidatul ideal:

Echipa RCS & RDS este foarte importanta pentru noi si vrem sa o extindem cu noi colegi, dornici sa ne sustina in demersul nostru de a ramane lider in piata serviciilor de telecomunicatii.

·       Iti doresti un job care sa-ti permita sa mergi si la facultate?

·       Iti place sa vorbesti cu oamenii si ai putere de convingere?

·       Vrei sa inveti lucruri noi, de ultima generatie despre serviciile de telecomunicatii si sa iti dezvolti abilitatile de comunicare?

Descrierea jobului:

Sa lucrezi la noi inseamna ca:

Te vei alatura unei echipe cu colegi ambitiosi, proactivi si orientati catre rezolvarea situatiilor, satisfactia noastra principala provine din multumirea clientului pe care l-am ajutat sa isi rezolve situatia semnalata, deoarece:

·       Vei fi responsabil pentru preluarea si gestionarea apelurilor clienţilor RCS&RDS, cu scopul de a le oferi informatiile de care au nevoie.

·       Oferirea informatiilor corecte si intr-o maniera profesionista;

·       Atingerea standardelor de calitate stabilite la nivel de companie/departament.