Profile

Personal Curățenie

283
FULL-TIME
Producție & Tehnică
Sibiu
Odu Romania Manufacturing

Descrierea postului:

  • Se asigură de respectarea și implementarea planului de curățenie;
  • Utilizează corect echipamentele din dotare;
  • Participă activ la rezolvarea sarcinilor echipei;
  • Organizează, supraveghează și aduce îmbunătățiri procesului de curățenie;
  • Sesizează orice neregulă constatată la funcționarea echipamentelor de lucru sau alte nereguli observate;
  •  Oferă suport pentru gestionarea parcului auto.
  • Stabilește necesarul de materiale și echipamente pentru întreținerea curățeniei.

Cerinţe:

  • Absolvent 12 clase;
  • Conducător auto categoria B;
  • Experiența în domeniu nu e necesară;
  • Atitudine pozitivă și proactivă, responsabilitate și capacitate de organizare.

 Beneficii:

  • Sistem de compensare a ideilor de îmbunătățire;
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut, cu un colectiv tânăr şi ambiţios ;
  •  Pachet de beneficii non-financiare (reduceri/gratuități la servicii medicale, sală de sport).

Dacă ești interesat și vrei să faci parte din echipa de succes ODU Romania Manufacturing, așteptăm CV–ul şi scrisoarea de intenţie la adresa: recrutare@odu-romania.ro .

Pentru informatii suplimentare: 0751.145.410.