Profile

Ucenic in atelierul tinichigerie-vopsitorie

1163
FULL-TIME
Auto & Automotive
Cluj-Napoca
Compexit

Compexit Trading - Reprezentanta Skoda Cluj angajeaza muncitor necalificat/ ucenic in tinichigerie/vopsitorie auto

Cerinte:
- Muncitor necalificat (calificare la locul de munca)
- Seriozitate
- Pasiune pentru munca
- Spirit colegial, comunicativ si de echipa
- Dorinta de perfectionare
- Atent in indeplinirea sarcinilor

Responsabilitati:
- Efectuarea de lucrari de complexitate mica din atelierul de tinichigerie-vopsitorie, conform indicatiilor de lucru primite de la seful direct
- Asista tinichigiul/ vopsitorul auto la lucrarile din atelier

Beneficii:
- Loc de munca intr-un mediu tanar si profesionist
- Formare/ invatare la locul de munca
- Salarizare fixa
- Tichete de masa pe card
- Bonusuri in functie de performanta
- Conditii de lucru la nivel profesionist
- Beneficii clinica medicala privata
- Premii de sarbatori
- Evenimente interne

Compexit
  • Cluj-Napoca