Profile

Inginer constructor

1210
FULL-TIME
Farma & Medical
Iași
Arcadia

Candidatul ideal

Te invităm să te alături unei echipe puternice și să te dezvolți alături de un brand regional de renume!

Dacă pasiunea ta sunt construcțiile și lucrările de mentenanță, ti-ar plăcea să lucrezi cu oameni și să găsești soluțiile potrivite, ne-ar plăcea să te cunoaștem.

Candidatul ideal:

  • Inginer construcții - instalații (experiență de minim 5 ani)
  • Cunoștinte bune de operare PC, electrotehnice, instalații, construcții
  • Permis de conducere cat B.
  • Abilitați manageriale: organizare, prioritizare, planificare și control
  • Negociere, comunicare și relationare
  • Invățare rapidă, adaptabilitate
  • Experiență în activități administrative

Descrierea jobului

  • Coordonare lucrări de mentenanță și dezvoltare proiecte noi
  • Coordonare echipă tehnică (electricieni, instalatori, muncitori necalificați)
  • Responsabil de gestiunea stocului de materiale de construcții
  • Aprovizionare proiecte construcții (materiale, scule)
  • Elaborare de soluții de instalații termice, sanitare, etc.
  • Gestionează relația cu terții în ce privește mentenanța
  • Are funcție de control în justificarea documentelor de plata

Arcadia
  • Iași