Profile

Coordonator proiecte, Departamentul Proiecte si Organizare

266
1
FULL-TIME
Bănci & Finanțe & Asigurări
Chișinău
Mobiasbancă Moldova

Beneficiile pe care le oferim:

·       Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;

·       Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;

·       Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;

·       Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;

·       Pentru că promovăm stilul sănătos de viață vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei pentru fiecare zi lucrătoare;

·       Salariu fix + alte avantaje financiare;

·       Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30-17:30).

  • Principalele responsabilităţi:

  • Realizarea proiectelor băncii;
  • Asigurarea comunicării in cadrul proiectului;
  • Gestionarea riscurilor proiectului;
  • Executarea corectă a proiectului prin respectarea perimetrului, termenilor şi bugetului alocat;
  • Predarea produsului final conform cerinţelor business.

  • Cerinţe:

  • Studii superioare cu profil economic sau în domeniu IT;
  • Cunoaşterea procedurilor şi produselor bancare;
  • Experienţă de activitate în sistemul financiar-bancar de minim 2 ani;
  • Experienţa în gestiunea proiectelor va fi un avantaj;
  • Cunoașterea metodologiilor utilizate in proiectele de optimizare procese va reprezenta un avantaj;
  • Cunoştinţe avansate ale limbii engleze.

  • Profilul candidatului:
  • Abilităţi de comunicare, organizatorice şi de planificare;
  • Spirit de echipă, abilităţi sociale şi flexibilitate;
  • Orientare spre rezultate şi client;
  • Rezistenţă la stres;
  • Spirit inovativ si cognitiv.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332