Profile

Spalator vase

Poziții disponibile: 5 poziții
3120
FULL-TIME
Hoteluri & Restaurante
Bucuresti
RIN Hotels

RIN Hotels, lant hotelier de 4 stele din Bucuresti, recruteaza personal pentru departamentul de bucatarie.

Cerinte:

- capacitate de organizare, atentie la detalii;
- persoana activa, ordonata si responsabila;
- usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor;
- rezistenta la sarcini de lucru repetitive;
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:
- spala vasele, tacamurile, paharele astfel incat sa fie asigurat in permanenta necesarul veselei;
- curata masinile si aparatele de lucru din bucatarie;
- debaraseaza si asigura curatenia in bucatarie;
- informeaza seful de departament cand exista articole deteriorate.
Beneficii:
- posibilitate de cazare
- tichete de masa
- prime de sarbatori
- petreceri de Craciun pentru angajati si copiii acestora
- program de lucru in ture de zi si de noapte
RIN Hotels
  • Bucuresti